Biomechanická aktivní stélka J Hanák R®,

je patentovaná, certifikovaná a klinicky testovaná, plně respektuje potřeby lidského chodidla po stránce morfologie a biomechaniky a doslova revolučním způsobem nám nahrazuje přírodní podloží, které je nezbytné pro dokonalý pohyb celého těla! Používání těchto stélek, zajišťuje dobrý zdravotní stav člověka a jeho mobilitu až do konce života.

V čem se liší od běžných či ortopedických vložek do bot?

Prohlubeň stélky v místě palcového kloubu a snížení v patní části chodidla je zásadní pro celou funkci chodidla. Jen tak se využije dokonalé rigidní páky palce a prstů, dané nám přírodou a zajistí tak aktivaci svalů a šlach, které tvoří nejen podélnou a příčnou klenbu, ale i správné postavení kloubů celé dolní končetiny. 

     Pokud nezajistíte správnou podložku pod  chodidly, vznikají deformace, které způsobují spoustu zdravotních problémů   nejen pohybového aparátu. 

                                Dobře se podívejte na své nohy, zaslouží si vaši pozornost !

A pokud máte kladívkové prsty, propadlé klenby, vbočené palce, vyosené kotníky  a máte sešlapané podpatky u obuvi, potom se nemůžete divit, že máte problémy s klouby, s páteří, bolesti v zádech, otoky a křečové žíly, nebo vás trápí migrény! Chcete-li se zbavit natrvalo svých zdravotních problémů, je nutné mít neustále v každé obuvi  tuto stélku. Jen tak se vytvoří klenby, doosí paty, zvertikalizují všechny klouby a poté celá páteř, ramena a hlava.

Je jen na Vás, zda převezmete zodpovědnost a začnete rozhodovat o svém zdraví.

 Je to tak  jednoduché a prosté. Vyzkoušet to !

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.