ŚÁRKA

 Dobrý den,

jmenuji se Šárka Hlaváčová a na svých webových stránkách se chci s vámi podělit o svoji zkušenost a předat vám několik informací. Věřím, že pokud člověk hledá, tak si ho potřebné informace najdou. Mě na začátku pobolíval kotník, jako následek sportování v mládí. Nic, co by mne nějak zvlášť omezovalo, ale nechtěla jsem si na bolest zvykat nebo poslouchat větu: "Co by jste chtěla, ve Vašem věku ". Také se mě na pravé noze začal dělat vbočený palec, a s výrokem lékaře:"Příčně plochá noha, a máte to rodové.", jsem se nesmířila.

 A co přivedlo na moje webové stránky Vás? 

 Ploché nohy, které máte už od dětsví, bolest při každém kroku, protože máte patní ostruhy, vbočený palec, díky kterému, se kupování bot stává noční můrou, kotníky, které otékají, bolest kolen, kyčlí nebo páteře, která Vám znemožňuje dělat to, co máte rádi nebo už Vás bolí každý pohyb, možná jste rodiče a řešíte problémy s nožkama svých dětíUž vás nebaví, trávit čas v čekárnách lékařů a polykat léky proti bolesti, po kterých se na čas uleví, ale příčinu neřeší? A nebo jen zvědavost, co pro sebe můžete udělat preventivně

Jsem člověk, který se snaží najít způsob, jak si pomoci sám, a pokud možno cestou bez vedlejších účinků.

Tady je moje nabídka, zkuste to, co jsem vyzkoušela já na vlastních nohách. Pomoci Vám může

biomechanická aktivní stélka J Hanák R®.

V čem je jiná? Čím se liší od ortopedických vložek do bot?

 Jak už sám její název říká, je aktivní, tzn. její nošení dokáže vrátit aktivitu svalům a šlachám, které se podílejí na tvorbě klenby chodidla a správné funkci celé nohy, na rozdíl od ortopedické vložky, která jen pasivně, svým natvarováním, podpírá klenbu nohy. Její autor, pan Josef Hanák, se nechal inspirovat přírodou. Zkuste si vybavit pocit, když se procházíte bosýma nohama po měkkém mechu nebo po jemném písku na pláži, ve srovnání s došlápnutím na tvrdou dlažbu nebo plovoucí podlahu. Co je příjemnější? A právě tvar biomechanické aktivní stélky nám dokáže nahradit přírodní podnoží, které umožňuje správné postavení nohy při chůzi. Možná Vás napadne otázka: "A jak to souvisí s mým bolavým kolenem nebo kyčelním kloubem?" Odpověď: " Asi tak, jak jsou pro dům důležité dobré základy." Postavení chodidla ovlivňuje celé naše tělo. Pokud umožníme chodidlu správně fungovat a našlapovat, má tělo šanci vyřešit i problémy nad ním.

"Zdá se Vám to jednoduché?  Příroda, jejíž jsme součástí, je prostě taková. Jen my, jsme se od ní nějak zapomněli učit Mrkající. Je na nás, zda pomůžeme svému tělu, aby se uzdravilo.

 Věřte mi, bude se snažit, umí to,  jen mu dejte podmínky a čas."

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.